Wygrają najlepsi !

sobota, grudnia 13, 2014

 


Tydzień dobiegł końca. Wszystko przemknęło z prędkością światła, aż dni mi się pogubiły po drodze. Spojrzałam na mój kalendarz wiszący na ścianie a on wskazywał 28.11 no to takie małe opóźnienie miałam.
Należy mieć niezłą formę aby nadążyć za współczesnymi czasami. Zawsze lepiej mi szło na krótkie dystanse lecz wygrają tylko najlepsi ! Czasem niestety trzeba się dostosować tylko aby to nie odbiło się na zdrowiu. Całe szczęście, że pracuje w aptece to mam wiele medykamentów "pod ręką".

Jak wiadomo nic w nadmiarze nie służy. Zatem jestem na etapie "łapania balansu". Spokój zagości i przyjdzie radować się świąteczną atmosferą. Św. Mikołaj już pewnie czai się za rogiem i zerka jak duży worek prezentów ma nam przynieść.

Gabrynio wielce uradowany, że po "chorobowym" wrócił do przedszkola. Po powrocie, gdy pytam: "Czy fajnie było dziś w przedszkolu?" odpowiada pewnym tonem: "Tak". Superowo!
Zezłościł się dziś na mnie za to, że ośmieliłam się Go obudzić o tak wczesnej porze tj. takiej jak co dzień 5.45. Dziś już kompletnie był nastawiony na tryb relaksacyjny a matka wyciąga w środku nocy z łóżeczka! Och! Wyjęty z trudem ze swych pieleszy, zszedł z mojego łóżka (na które Go przetransportowałam chwile wcześniej)... stanął na podłodze, tupnął małą nóżką i pokazał ręką aby włożyć Go TAM SKĄD GO WYJĘŁAM

Po chwili przetarł oczka i był gotowy na poranną toaletę. Doskonale rozumiem Jego postawę ale edukacja również jest bardzo ważna tym bardziej, że Buntownik jest bardzo pojętny. Karą by było marnować talent.Jeśli chodzi o "talenty" to ostatnio u swojego przed szkolnego kolegi podpatrzył gesty programu Makaton i zademonstrował w domu. Duma rozpierała matczyne serce! Mówiłam, że pojętny.
Jutro już wolne wiec Gabriel może spać do południa. Należy mu się ! Jednak znając życie aż tak błogo nie będzie.


Weekend zbliża się wielkimi krokami życzę Wam jak najwięcej odpoczynku i czasu na regeneracje. Święta coraz bliżej, obowiązków przybywa wiec czas naładować akumulatorki aby miały siłę do pracy w przed świątecznych przygotowaniach. Lenistwa zasłużonego (mniej lub bardziej) dla każdego na ten weekend od Nas dla Was! 

Pozdrawiamy

Podobne wpisy

0 komentarze

Google+