Wiosenne inspiracje cz. 1

poniedziałek, marca 30, 2015
Kalendarzowa wiosna już nadeszła jednak widok za oknem nic na to nie wskazuje. Cierpliwie wyczekuje ciepłych promieni słońca. Postanowiłam podzielić się z Wami inspiracjami, które odnalazłam i sposobami na pochmurności towarzyszące ostatnio nam za oknem. Zaczynamy !

  1. GABRIEL - najważniejszy ! Rozświetla każdy pochmurny dzień. Wspólne szaleństwa i zabawy...BEZCENNE.
  2. BLOGI, na które warto zajrzeć gdy mamy ochotę poczytać, ale niekoniecznie książkę : 
  • Achondroplazjak - Iga stworzyła postać Żunia. Na swym blogu opisuje w oryginalny i zabawny sposób zdarzenia życia codziennego widziane z perspektywy Żunia. Lektura uzależniająca. Polecam !
  • Halo Ziemia - Konrad porusza najróżniejsze tematy na swej stronie. Trafiłam przypadkiem. Przeczytałam post http://haloziemia.pl/to-nie-jest-kraj-dla-starych-ludzi/ i pochłonęło mnie bez reszty. Niesamowite teksty.
  • Volantification - Autor strony co ma na myśli to umieszcza w swych postach, przedstawiając pewne zagadnienia i tematy bardzo trafnie (wg mnie). Teksty skłaniają do refleksji. Inspirujące.
  • Mypinkplum - Wiele inspiracji dla tych którzy są fanami estetyki. Z pewnością strona pozwala nacieszyć oko. Przyjemna strona.
  • Pinkatnight - Blog z pewnością będzie pomocny dla osób, które szukają i potrzebują inspiracji w tworzeniu spotkań czy imprez. Kreatywność i wrażliwość estetyczna autorek bloga zabierze Was w świat dobrej i udanej zabawy.
     3. MYŚLI I SŁOWA, które motywują i podnoszą na duchu : 
 "Zapomnij o wszystkich powodach, dla których coś się nie uda. Wystarczy znaleźć jeden dobry powód, dla którego się powiedzie".
"Jeśli nie ma wyjścia, trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać, by świat po prostu nam się przydarzał".
"Rzeczy, które przewracają cie w życiu są testami, zmuszają cie do wybrania pomiędzy poddaniem się i leżeniem na ziemi, a otarciem kurzu i powstaniem jeszcze wyżej niż stałeś zanim zostałeś przewrócony".
"Odważny jest nie ten, kto nie czuje strachu lecz ten kto potrafi pokonać swój strach i sięgnąć po to, czego pragnie".
"Nie mów, że jesteś słaby, że czegoś nie potrafisz, nie możesz, nie dasz rady, nie nadajesz się. Masz w sobie wielki magazyn siły i potężny generator, który dostarcza ci jej jeszcze więcej - jeśli tylko postanowisz go włączyć i zacząć z niego korzystać".

 Oto pierwsza cześć inspiracji. Oczywiście jest to wyłącznie wszystko sprawa mego gustu i upodobań. Jednak może znajdziecie i coś dla siebie. Oby udało mi się Was choć trochę zainspirować.

  
Podobne wpisy

0 komentarze

Google+