Wiosenne inspiracje cz. 2

wtorek, marca 31, 2015


Do dzieła! Przedstawiam Wam kolejną część wiosennych inspiracji, które umilają mi czas. Mam nadzieje, że przyda się Wam ten wpis.

4. Kocyk i gorąca herbata połączone z dobrym filmem to chyba zestaw idealny, w sam raz na wyczekiwanie wiosny. Oto moje czasu-umilacze :   • Trzy słowa przychodzą mi na myśl : wzruszający, poruszający i piękny. Chwyta za serce i skłania do refleksji. Nie rozbawi do łez a raczej je wyciśnie zatem gdy nadejdzie dzień i nastrój na tego rodzaju film to polecam.


  • Kino typowo kobiece ale może i panowie coś dla siebie odnajdą. Rozweselacz bez wątpienia. Ulubiony!  •  Tytuł mówi sam za siebie. Akcji za wiele w tym filmie nie znajdziecie jednak zbudować akcje dialogami to naprawdę sztuka! Dla mnie rewelacja. 
 
  • Film pełen ciepła i humoru. Porusza bez wątpienia. Warto obejrzeć. Film nie tylko dla fanów futbolu amerykańskiego.


  • Uroczy i zabawny film w sam raz na seans po pracowitym tygodniu. Jak pokierować mężczyzną aby spełniał nasze kobiece oczekiwania? Zabawna walka płci.


5. Muzyka jest dla mnie inspiracją, motywacją od zawsze i jest mnóstwo utworów które mogłabym tu umieścić jednak ograniczę się do tych, które przyjdą mi spontanicznie "do głowy" :6. WSZELKIE WYJŚCIA, SPOTKANIA ZE ZNAJOMYMI, POZNAWANIE NOWYCH OSÓB RÓWNIEŻ BYWA INSPIRUJĄCE.

Wszak to koniec mych inspiracji póki co ale ja jestem poszukującą co rusz to nowych wiec gdy odnajdę coś co będę uważała za interesujące to się z Wami tym podzielę. Mam nadzieje, że w tym wszystkim odnajdziecie jakaś perełkę dla siebie.

Żegnam się z Wami na dziś i życzę wielu radości i uśmiechu aby wiosna przybyła do nas jak najszybciej i abyśmy mogli wygrzewać się w promieniach słońca.

Buziaki !


Podobne wpisy

0 komentarze

Google+