Kogo lubię podglądać ?

czwartek, lipca 16, 2015
W wirtualnej przestrzeni jest jedno miejsce,  w którym lubię podglądać, przeglądać i oglądać. Wchodzę tylko na moment. Jedno klikniecie, następne.... tylko jeszcze jedno.... i tak mija dłuższa chwila. Mówią, że szczęśliwi czasu nie liczą. Ważne, że jest to czas przyjemnie spędzony. Zastanawiacie się co to za miejsce? 

INSTAGRAM. Znacie ? Jasna sprawa. Miejsce gdzie jeden klik przekształca się w dwadzieścia. Tak to u mnie już jest. Przedstawię dziś miejsca, w które lubię zaglądać. Będzie to założone dziesięć kliknięć (za pozostałe nie odpowiadam). Także weźcie herbatkę albo kawkę w dłoń i miłego podpatrywania.

  1. zolzaniezla - Dla mnie Monika jest Mistrzynią Kreatywności. Uwielbiam przepiękne zdjęcia, które zdobią jej profil. Niejedno mogłoby upiększać wnętrze w formie plakatu. Coś czuje, że ciężko byłoby mi się zdecydować, które wybrać do zawieszenia.
  2. zatrzymujacczas - Jestem oczarowana ciepłem, które bije z fotografii. Angelika ma zdolność wydobywać piękno z otoczenia. Rozsiąść się w poduchach przy talerzu arbuza... Sądzę, że mogłoby to być miłe spotkanie.
  3. mypinkplum - Magdę - miłośniczkę design' u wszyscy już chyba znają ? Jeżeli jakimś cudem nie to klikajcie, czytajcie i oglądajcie. Jest czym nacieszyć oko. Nawet dwa. 
  4. karolina_krysztofiak - Czy są wśród nas wielbiciele Żyj - kochaj - twórz ? Tak wiem głupio pytam... To jak już mamy głupie pytania za sobą to zapraszam do Karoliny gdzie można podziwiać jej kreatywność. Satysfakcja gwarantowana.
  5. artofdrawingg - Magia i perfekcja. Nie odnajduje słów aby wyrazić fenomen jaki możecie zaobserwować na tej stronie !
  6. prettyhomepl - Mam coś dla miłośniczek domowego design'u. Nic tylko mieć wielki dom a w nim z cztery kuchnie i wtedy może byłoby gdzie pomieścić cuda jakie są tu oferowane. Zachwycają mnie zarówno wzory jak i kolory. Uwielbiam.
  7. the_hula - Genialne ! Sean tworzy dzieła sztuki. Na własne oczy zobaczyć te wspaniałości to byłoby dopiero przeżycie. Jak na razie pozostaje wirtualnie napawać się tym pięknem.
  8. ladygugu_pl - Piękne zdjęcia ! Absolutnie każde mnie zachwyca. Odnajduje również takie, które mnie rozśmieszają i rozczulają. Uśmiech gości mi na twarzy, gdy oglądam zdjęcia Kingi. 
  9. natajka.pl - Donaty, lody, ciasteczka, które nie tuczą ?! Tak to możliwe.... Jeśli jesteście fanami słodkości to strona w sam raz dla Was. 
  10. lestuff_store - Wolicie pic w szklance, filiżance a może kubku ? Ja zdecydowanie wybieram... kubek! Gdy przeglądam zdjęcia to chciałabym mieć je wszystkie. Na każdą okazje inny. 
Zdradzicie mi kogo lubicie podglądać ?
Do kogo powinnam jeszcze zajrzeć ? 
Czekam na Wasze propozycje.


Podobne wpisy

8 komentarze

Google+