Wakacyjny czas

poniedziałek, lipca 13, 2015


Dość dawno nie zamieszczałam wpisu z "naszego zakątka". Także już nadrabiam. Wakacje rozpoczęły się na dobre. Lenistwo na całego. Staram się pobudzać  swoje szare komórki do kreatywności. Chce aby ten czas Gabriel spędził w miarę możliwości jak najatrakcyjniej. Mam to szczęście, że jest bardzo pogodnym dzieckiem, które dostrzega małe rzeczy także nie trudno sprawić mu przyjemność (jak na razie). Nie posiadam rozpisanego grafiku co do naszego spędzania czasu. Nastaje poranek i nowa myśl budzi się  wraz ze mną. 

Co porabiamy? Spacerujemy, śpiewamy, tańczymy, odwiedzamy rodzinkę i znajomych, chlapiemy się w fontannie, przemierzamy place zabaw wzdłuż i  w szerz, gościmy w centrum zabaw w naszym mieście gdzie baseny z kulkami i tory przeszkód są wyzwaniem. Pałaszujemy lody, korzystamy ze słonecznych kąpieli i każdego dnia mamy ochotę na więcej. 

W nasza sielankę wkradnie się niedługo rehabilitacja. 
Od przedszkolnych zajęć i obowiązków odpoczynek jednak ten element przez wakacje nas nie opuszcza. Nie może. Gabriel zadowolony nie jest ale w przyszłości zrozumie, że to dla Jego dobra. Jest dzielny ! Po odbytych ćwiczeniach staram się aby dostał choć drobną nagrodę. Wszelki wysiłek jest doceniany. 

Mam w głowie kilka pomysłów jak spędzić resztę wakacji jednak nie ujawnię konkretów bo sama jeszcze nie wiem na ile zostaną zrealizowane. Jeżeli się uda to zdam relacje. Trzymajcie kciuki !

Na dziś to wszystko. 

Zastanawiam się...

Jakie są Wasze ulubione sposoby spędzania czasu w wakacje ? 
Dokąd lubicie podróżować ?


Podobne wpisy

0 komentarze

Google+