20 słów o mnie

poniedziałek, sierpnia 10, 2015"Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt 

Bo tego nie wiesz nawet sama Ty..." 
Przyszło mi dziś do głowy, aby napisać kilka słów o sobie. W zakładce "O mnie"   macie okazje przeczytać parę zdań jednak pozostaje jeszcze wiele nieodkrytych zakamarków mojej osoby. 


Tak naprawdę w ciągu naszego życia i zaistniałych sytuacji dowiadujemy się o sobie co rusz to nowych rzeczy. Tak tez jest ze mną. Potrzeba czasu aby mnie poznać. Nikt z nas nie ma wypisane na twarzy jaki jest. Pozory mylą....
Dzisiaj to będzie tylko dwadzieścia informacji, które przyszły mi spontanicznie na myśl. 

Oto dwadzieścia prawd o mnie :

 1. Mam naturę sowy - noc to zdecydowanie moja pora. Wtedy jest czas gdy życie na chwile zwalnia. Panująca wokół cisza działa kojąco.
 2. Lubie zapach kawy, mięty i cynamonu. Zapach kawy o poranku to jeden  moich ulubionych.
 3. Jestem praworęczna. 
 4. Mam nawyk zamykania za sobą drzwi na zamek gdy wchodzę do domu. Zdarza się czasem, że i gość który wszedł na chwile zostaje zamknięty bo tak już mam. Czym skorupka za młodu... :)
 5. Kocham naleśniki pod każdą postacią. Na słodko i na wytrawnie. Pyszności ! 
 6. Mam na swoim koncie napisanych kilkaset wierszy. Kilka z nich było nawet recytowane. 
 7. Nie posiadam wykształconej wyobraźni przestrzennej. Czasem by się przydała a tu klops. Trzeba radzić sobie inaczej.
 8. Moim ulubionym elementem biżuterii są bransoletki. Odkryłam to dość niedawno, gdy zorientowałam się, że moje pudełeczko gdzie przechowuje bransoletki już się nie domyka.
 9. Będąc małą dziewczynką chciałam zostać bibliotekarką lub łyżwiarką. W podstawówce jako ochotnik pomagałam paniom w bibliotece. Książki lubię jednak to chyba zbyt monotonna praca jak dla mnie. Na łyżwach jeżdżę średnio, choć gdybym poćwiczyła kto wie....Jednak będąc nastolatka zapragnęłam być farmaceutką....no i udało się ! 
 10. Nie lubię deszczu. Brr !
   Niby z cukru nie jestem ale mimo wszystko... Zza szyby też nie lubię na niego patrzeć bo jest zazwyczaj szaro i ponuro. Marny widok. 
 11. Jestem śpiochem i uparciuchem. Uparta jak osioł ? Nie no nie jest tak źle...Można ze mną negocjować choć zależy w jakich sprawach.....Lubie spać odkąd pamiętam. Wynika to tez pewnie z mej natury czyt. pkt. 1
 12. Zdecydowanie jestem ciepłolubna ( choć upały 40 stopni to przesada). Zawsze marznę. Stopy zimne nawet w lato ! 
 13. Uwielbiam otaczać się cytatami i sentencjami. Wszystko skrzętnie zapisuje w swoim zeszycie i zaglądam do niego gdy potrzebuje inspiracji.
 14. Nie lubię gotować. Robie to raczej z obowiązku niż przyjemności. Na szczęście wszystko co przyrządzam jest jadalne wiec nie jest tak źle.
 15. Bardzo rzadko coś mi się śni. Jeżeli raz w roku zdarzy mi się mieć sen to i tak po przebudzeniu niewiele z niego pamiętam.
 16. Jestem luzakiem. Znaczy posiadam poczucie humoru, lubię się śmiać i to do łez. Wygłupy.... no cóż uwielbiam. Jednak gdy sytuacja tego wymaga potrafię być poważna.
 17. Nie potrafię pływać. Raczej na basenie mnie nie spotkacie. Satysfakcjonuje mnie spacerowanie brzegiem morza. Akrobacje wodne to nie dla mnie.
 18. Jestem osobą mało spontaniczną. Jeśli już się zdarzy to są to raczej sytuacje, które nie wpływają na moje poczucie bezpieczeństwa. W ciemno z nikim nie pojadę. 
 19. Należę do osób pamiętliwych. Niestety...
 20. Nigdy nie leciałam samolotem. Jest to na liście do zrealizowania. Ciekawa jestem jakie to uczucie.... Gdy to nastąpi pewnie zdam relacje jak było.
Mam nadzieje, że te kilkanaście zdań przybliży Wam moją osobę. 
Chyba w poprzednim wcieleniu byłam kotem. 
To by się zgadzało : ciepłolubna, śpioch, nocny tryb życia a 
i wole chodzić własnymi drogami. Hmm....

Czy znajdą  się tu bratnie dusze ?
Ktoś ma podobnie ?
Jakie zwierze odzwierciedla Wasza naturę ?
Dajcie koniecznie znać :)

Podobne wpisy

10 komentarze

Google+