Odlicz ze mną do 11 i poznaj mnie lepiej

wtorek, września 22, 2015


Przyznam się Wam bez bicia, że ostatnio jakoś ciężko było mi cokolwiek napisać. Pomysłów było kilka i jak widać żaden na tyle nie rozwinął mych skrzydeł aby tu się pojawić. Nastała cisza. Stwierdziłam, że nic na siłę. Aż tu nagle pomysł na wpis sam mnie odnalazł... a raczej Ewa z bloga DAY with COFFEE.

Otrzymałam nominacje do Liebster Blog Award*. Ewa wystosowała jedenaście pytań a odpowiedzi do nich muszę (wcale nie muszę a mogę) umieścić na swoim blogu. Spodobała mi się ta inicjatywa i postanowiłam wziąć w tym udział. Także odliczanie czas zacząć! 

1. Kawa czy herbata?

Zdecydowanie kawa. Do tej pory nie rozumiem jak jeszcze kilka lat temu mogłam jej nie lubić. Możliwe, że wraz z wiekiem zmieniły się moje preferencje smakowe. Ciesze się, że taka zmiana nastąpiła. Smak i aromat kawy wpływają na mnie odprężająco.

2. Ulubiona piosenka

Jestem melomanką i ciężko mi zawęzić zakres do jednego utworu. No, ale skoro muszę to... moją ulubioną jest "I don't want to miss a thing" Aerosmith. Odkąd obejrzałam film "Armageddon" to wracam zarówno do niego jak i do tej piosenki. Wywołuje ona ciary na mej skórze.

3. Co w swoim wyglądzie lubisz najbardziej?

Oczy. Jeszcze kilka lat temu trudno byłoby mi odpowiedzieć na tego typu pytanie. Przeważnie to inni uświadamiali mi, że to właśnie one są ładne. Najczęściej komplementowane. Wiecie co? Przyjrzałam się im i też mi się podobają. To chyba one przykuwają uwagę innych.

4. Największe marzenie

Hmmm.... po dłuższej chwili zastanowienia stwierdzam, że posiadanie w przyszłości córki Jagody. Oby się spełniło.

5. Dlaczego zostałaś blogerką?

Ze względu na swoja sklerozę. Tak poważnie to pomyślałam, że to dobry sposób na przechowywanie pięknych i ważnych chwil. Z czasem doszły do tego refleksje i inspiracje. Postrzeganie świata zmienia się wraz z doświadczeniami, które pakujemy do swojego plecaka podczas wędrówki zwanej życiem. Także będę miała później porównanie jak bardzo się rozwinęłam, jakie zmiany zaszły a interakcja z czytelnikiem jest czymś niebywałym. Proces rozwoju w toku....

6. Ukochane miasto i dlaczego akurat to?

Kraków. Tylko czemu tak daleko pytam? Dlatego też już dawno tam nie byłam. Jednak klimat tego miasta zapada w pamieć. Ma w sobie jakiś czar. To "coś". Jeszcze tam wrócę. Skradło ono kawałek mojego serca. 

7. Danie, którego nigdy bym nie zjadła to....

Tarantule, kacze embriony, bizonie jądra i ludzkie łożyska. Śmiem sądzić, że tych okropności jest więcej. W każdym razie tych pozostałych też bym nie tknęłaChoćby mi na złotej tacy podano. NIE.

8. Czego chciałabyś się nauczyć?

  • sztuki wizażu
  • grafiki komputerowej
  • gry na gitarze i pianinie
  • języka hiszpańskiego
  • kaligrafii

9. Co Cie najbardziej wkurza w blogowaniu?

Moja twórcza niemoc jak to nazywam. W głowie pomysły się kłębią, ale żeby przelać to na papier to czasem gorzej. Coś nie "trybi". Brak iskry. Cisza. Mija kilka dni i nagle PSTRYK, jestem gotowa do działania. Wierze, że nie jestem w tym sama. Też tak czasem macie?

10. Gdy dopada Cie chandra to.....

Włączam pozytywną muzykę, otwieram mój zeszyt z cytatami i szukam słów, które podniosą mnie na duchu. Tak jest wieczorami, gdy Gabryś już śpi. Jednak jak jest obok wystarczy, że na niego spojrzę i już jest lepiej. Niezastąpiony.

11. Sposób na udany poranek

Aromatyczna kawa, łóżko, cisza i promienie słońca zaglądające przez okno.

*Liebster Blog Award polega na odpowiedzi na 11 pytań zadanych przez osobę, która nominowała Cie do tej zabawy. Nominacja jest przyznawana w ramach uznania "za dobrze wykonaną robotę".
Należy wyznaczyć swoje 11 blogów (informujesz je o tym np. na portalach społecznościowych) i zadać im własne pytania. Nie można nominować bloga, który Cie wytypował. 


MOJE PYTANIA

1. Twój sposób na relaks?
2. Wschód czy zachód słońca?
3. Kim chciałaś zostać jak byłaś mała dziewczynką?
4. Co Ci daje blogowanie?
5. Gdybyś mogła mieć magiczną moc to byłoby to....
6. Kto jest dla Ciebie ikoną stylu?
7. Twoje 3 ulubione kosmetyki to....
8. Jakie treści lubisz czytać na blogach innych osób?
9. Ulubiona książka
10. Miejsce, które warto odwiedzić to...
11. Jaka cecha charakteru jest u Ciebie dominująca?


MOJE NOMINACJE

Mam nadzieje, że pytania Wam się spodobają i zachęcą do wspólnej zabawy. Może jedno z nich zainspiruje do stworzenia odrębnego wpisu na jego temat?

Bawcie się dobrze!

Podobne wpisy

0 komentarze

Google+