Kubek, koktajl i lis

sobota, października 03, 2015


Wrzesień już za nami. 
Czas na to aby przedstawić Wam rzeczy, które spodobały mi się w minionym miesiącu. Nie mam pojęcia kiedy on minął. W zasadzie za chwilę będzie trzeci tydzień jak siedzimy z Gabrysiem w domu... 

Miesiąc wrzesień zdecydowanie upłynął w klimacie chorób i urazów. Mam nadzieje, że na jakiś czas będziemy mieli spokój. 

Zapraszam Was do przeglądu odkryć września : 


  • ZDJĘCIE 

Wiecie, że dopiero niedawno miałam okazje zobaczyć lisa na własne oczy? W zasadzie to nie tak, że stanęliśmy oko w oko. Niestety. Na poboczu. Jechałyśmy z przyjaciółką samochodem. Przyznaje to ona go wypatrzyła. Piękny był. Także dziś lis króluje na zdjęciu  w towarzystwie uroczego zajączka. 

  • STRONA INTERNETOWA
Zielone koktajle - tak apetycznych zdjęć dawno nie widziałam. Koktajle można pić przez cały rok dostarczając sobie porcji zdrowia. Przepisy są bardzo różnorodne. 
Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zaskakujące połączenia. Każdy też może modyfikować je pod swoje preferencje smakowe. Świetna dawka inspiracji.

  • PRZEDMIOT

Przyznaje, że ze sportem mam niewiele wspólnego. Od zawsze wolałam chyba wysiłek umysłowy niż fizyczny. Planuje to małymi krokami zmieniać. Zacznę zatem od kubka
Podoba mi się zarówno myśl na nim zapisana jak i jego struktura. 


  • CYTAT
"Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miała to czego inni nie potrafią dokonać."


  • MUZYKA/ FILM/ KSIĄŻKA
Dziś film krótki ale bardzo wartościowy. 
Temat bardzo na czasie. Pomyślałam, że oprócz filmów pełnometrażowych warto umieszczać też produkcje tego typu. Także spodziewajcie się u mnie również tych z mądrym przekazem. Lubie słuchać i oglądać ludzi mądrzejszych od siebie. To pozwala szerzej otworzyć oczy. Przecież uczymy się przez całe życie :) 

Jak Wam się podoba wrześniowe podsumowanie? 

Jeśli masz ochotę na więcej a ominęły Cie poprzednie "odkrycia miesiąca" śmiało kliknij poniżej. 

ODKRYCIA LIPCA

ODKRYCIA SIERPNIAPodobne wpisy

0 komentarze

Google+