Odkrycia listopada

czwartek, grudnia 03, 2015Ostatnio cisza u mnie nastała. Czasem chyba tak trzeba aby wrócić z nową energią. Jako, że jesień i zima nastraja mnie de-motywująco jest trochę trudniej. Jednak podobno dla chcącego nic trudnego. Także zapieram się swymi czterema kończynami aby nie poddać się aurze panującej za oknem. Wierze, że to tylko chwilowe.
Listopad już za nami także nadszedł czas na kolejny wpis z cyklu "odkrycia miesiąca". Zapraszam.


  • ZDJĘCIE

Zachwyca mnie to zdjęcie. Ogrom tulipanów i ich barw. Z przyjemnością przechadzałabym się pośród nich, napawała ich zapachem i podziwiała zachodzące słońce. 


  • STRONA INTERNETOWA
Oh So Lovely Blog - natrafiłam na nią przypadkiem przeglądając grafiki na Pinterest. Autorka bloga tworzy wspaniałości! Darmowe grafiki są wyłącznie do użytku niekomercyjnego. Mimo to uważam, że można znaleźć na stronie mnóstwo inspiracji. Prace Audrey zdecydowanie trafiają w mój gust. 

  • PRZEDMIOT

Kosmetyku jeszcze na moim blogu nie było. Zawsze musi być ten pierwszy raz. Od jakiegoś czasu oglądam na YouTube różne filmiki o tematyce beauty. Ten tusz do rzęs co jakiś czas powraca na kanale Basi. Ostatnio wykończyłam mój ulubiony tusz i pomyślałam, że sięgnę po ten z Lovely dla odmiany. Co mi szkodzi spróbować. Jestem bardzo zadowolona! Spisuje się świetnie. Podoba mi się jego efekt na moich rzęsach. Zdecydowanie polecam.


  • CYTAT
"Uczymy się wstawać upadając".


  • MUZYKA/ KSIĄŻKA/ FILM

Ostatnio miałam ochotę na lekki film. Znalazłam ten. Kiedyś go oglądałam i już nie pamiętałam o czym jest. To zdecydowanie nie jest lekki film. Niesamowicie poruszający. Smutny wręcz. Oparty na faktach. Film ma już kilka lat ale temu kto go nie oglądał, polecam. Warto go obejrzeć mimo, że do najweselszych nie należy. Myślę, że za jakiś czas do niego wrócę. Świetna gra aktorska Angeliny Jolie. 

Oto moje odkrycia poprzedniego miesiąca. Mam nadzieje, że przypadną Wam do gustu. 

Czy jest coś co Wy odkryliście interesującego w zeszłym miesiącu? Czym chcielibyście się podzielić? Jeśli tak napiszcie swoje odkrycia w komentarzu pod tym postem.

Podobne wpisy

0 komentarze

Google+