Odkrycia stycznia

środa, lutego 03, 2016


Styczeń za nami. Ostatnio pogoda nas nie rozpieszcza i ciągle zimno, wietrznie i deszczowo. Nic odkrywczego, prawda? Osobiście nie mogę już doczekać się wiosny. Słońca mi brakuje. Ono zawsze wyzwala we mnie dodatkowe porcje energii.

Póki co choróbska nam aż tak nie dokuczają. Uczęszczamy na różne zajęcia i warsztaty. Mama na swoje a Gabriel na swoje. Teraz czas ferii to leniuchujemy więcej ale już niedługo znów zacznie się poranne wstawanie. Uskuteczniamy życie towarzyskie i jest fajnie. 

Ten kto zna nas już jakiś czas to zauważył pewnie zmianę nazwy bloga. Jednak nie zmienia to faktu, że nadal Mama i Syn = Dream Team. Wraz z Gabrielem jesteśmy pogodnymi osobami. Wszelkie trudy staramy się znosić dzielnie i nie zapominać o uśmiechu na twarzy. Mam nadzieje, że i Wam przekażemy trochę radości.

Dziś czas na kolejne odkrycia. Sprawdźcie co zaciekawiło mnie w styczniu.

  • ZDJĘCIE

Natrafiłam na te zdjecia przypadkiem. No i znów zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Nie mogłam zdecydować się na jedno także wstawiłam wszystkie, które mi się spodobały. Zdjęcia są autorstwa węgierskiej fotografki Flora Borsi i pochodzą z jej projektu "Animeyed". Uważam, że zdjecia są przepiękne! Idealnie wszystko skomponowane. Manipulacja obrazów w Photoshopie jest w tym wypadku sztuką przez "S". Jeżeli macie ochotę zobaczyć innej projekty tej artystki odsyłam Was do jej strony

  • STRONA INTERNETOWA
Nostalgia.pl - Uwielbiam takie strony! Czas leci, lata mijają i pamięć już nie ta. Co będzie dalej to nie wiem.... Jednak fantastycznie, że są strony tego typu. Można rozsiąść się wygodnie w fotelu i przenieść się w czasie. Przywołać wspomnienia. Jak Wam się podoba? Też lubicie czasem powspominać? 

  • PRZEDMIOT

Nie. Nie kupiłam sobie ostatnio Barbie. Każda z nas będąc małą dziewczynką miała lub chciała mieć te lalkę. Kiedy byłam dzieckiem zdecydowanie był mniejszy wybór tych zabawek niż teraz. Od jakiegoś czasu twórcom marki tej zabawki dostaje się po głowie za to, że uwielbiana przez dziewczynki na całym świecie lalka nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Zbyt idealna. Chyba tak to można określić. Firma Barbie postanowiła wprowadzić trzy nowe sylwetki do kolekcji Fashionistas: wysoką, drobną i krągłą. Oprócz tego lalki bedą dostępne w różnych odcieniach karnacji, kolorach oczu oraz fryzurach. 

„Uważamy, że ciąży na nas odpowiedzialność wobec dziewczynek i ich rodziców związana
z propagowaniem różnorodnego pojmowania piękna” – mówi Mazzocco, starsza wiceprezes oraz Global General Manager marki Barbie®.
Jak podoba się Wam ten pomysł? 

  • CYTAT
"Spędzaj czas z tymi, którzy sprawiają, że jesteś szczęśliwy. Nie z tymi, na których musisz robić wrażenie."

  • MUZYKA/ KSIĄŻKA/ FILM

Mignął mi tytuł tego filmu kilkakrotnie przed oczami i pomyślałam sobie: "Pewnie znów jakaś przewidywalna komedia.". Przeczytałam kilka zdań opisu ale jakoś mnie nie zachwycił. Jednego wieczoru jednak skusiłam się na seans. Skoro sam mnie "woła" to postanowiłam dać mu szanse. Okazało się, że nie należy oceniać filmu po okładce. 
Fajnie, że zmieniłam zdanie bo film okazał się interesujący. 

Dorzucam zwiastun:Mam nadzieje, że powyższe odkrycia przypadną Wam do gustu. 
Wydaje mi się, że ten wpis jest jednym z lepszych z tej serii. Takie moje skromne zdanie. 

Dajcie znać, co Wam ostatnio udało się odkryć. Nie musi to być powiązane z powyższymi kategoriami. Inspirujmy się nawzajem. 


Podobne wpisy

0 komentarze

Google+