Odkrycia lutego

piątek, marca 04, 2016


Wybaczcie mi moje opóźnienie. Wpis powinien pojawić się wczoraj. Jakieś choróbsko mnie rozkłada ale wierzę, że szybko się z nim uporam.

Czytając wszędzie o dużej zachorowalności na grypę liczę, że mnie to ominie. Także trzymajcie kciuki! 

Gabrynio ostatni tydzień spędził w domu, bo też przeziębienie go dorwało. Na szczęście walka wygrana. 


Nie przedłużając zapraszam Was na kolejny wpis z cyklu "odkrycia miesiąca". Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

  • ZDJĘCIE


Autorką zdjecia jest Elena Kalis. W jej portfolio króluje fotografia podwodna. Powyższe zdjęcie inspirowane jest kultową książką "Alicja w Krainie Czarów". Fotografka zadbała o detale. 
Brawa również należą się modelce tej sesji. Jeśli macie ochotę obejrzeć więcej zdjęć artystki kliknijcie TU.

  • STRONA INTERNETOWA
Wonder and ponder - jeśli ostatnio dopadło Was lenistwo i brak motywacji.... zajrzyjcie na tę stronę. 
Zastrzyk motywacji gwarantowany. Zakres poruszanych tematów jest szeroki. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie ja zostaje z tą stroną na dłużej.

  • PRZEDMIOT

Na ilustratorkę Denis De Marco natknęłam się na Instagramie i od razu się zakochałam w jej pracach. Na jej profilu można znaleźć rysunki, które jak widać na załączonym obrazku przenosi także na poszwy poduszek. Te cztery są moimi ulubionymi. Denis swoje rysunki umieszcza również na zeszytach czy kosmetyczkach. Wyglądają obłędnie! Sami zobaczcie jej Instagram: theprettypinkstudio.


  • CYTAT
"Obowiązkiem rodzica jest wyposażyć swoje dzieci w korzenie i skrzydła".

  • MUZYKA/ KSIĄŻKA/ FILM 

Jeśli czytaliście moje wcześniejsze wpisy z tego cyklu to wiecie, że w tej kategorii film ma różne formy. Tym razem może trochę nietypowo ale sądzę, że jest on wart obejrzenia. Porusza on kwestie uprzedmiotowiania kobiet przez twórców kampanii reklamowych. Projekt nosi tytuł #WomenNotObjects.

Tak oto dobrnęliśmy do końca. Mam nadzieje, że zainteresowałam Was trochę i zainspirowałam. Jeśli umknęły Wam poprzednie wpisy z tej serii to załączam link do kilku wcześniejszych :

Inne wpisy z tej kategorii znajdziecie w górnej zakładce strony "Odkrycia miesiąca". 
Podobne wpisy

0 komentarze

Google+